Doprava a platba

1. Osobní odběr

Zboží si můžete převzít osobně na adrese Čokoládovny Fikar, s.r.o., Blanenská 1344, 664 34 Kuřim v době od 8:30 do 16:00 hod. Zboží je možné uhradit zálohovou fakturou s platbou na účet, kterou Vám zašleme po vytvoření objednávky, nebo hotově při převzetí

2. Zasílání přepravní službou v rámci ČR

Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou DPD.

Cena dopravného je 173,00 Kč (včetně DPH) za zboží nepřesahující 20 kg.

Přijaté objednávky budou doručeny do 3 až 10 pracovních dnů, pokud nenastanou okolnosti, které prodávající nebude schopen ovlivnit.

Při dodání je kupující povinen překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem (prodej@funkcnickolada.cz) prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat prodávajícímu e-mailem.

Pokud je převzetí zásilky kupujícím od dopravce stvrzeno podpisem v dokladech dopravce nelze brát na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození dodávky žádný zřetel.

3. Zasílání přepravní službou na Slovensko

Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou DPD.

Cena dopravného je vždy sdělena po přijetí objednávky (dopravné je závislé na množství a druhu objednávaných výrobků).

 Před zasláním na Slovensko vystavíme 100% zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení zboží odešleme na adresu, kterou kupující uvedl v objednávce.