ks

Unikátní funkční čokoláda s léčivými bylinami.
Belgická hořká čokoláda
Rozměry: 196 x 98 x 8 mm
Hmotnost: 80g Více

Hořká čokoláda

Složení: kakaová hmota, cukr, čekanková vláknina, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, aroma: přírodní vanilka.  Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 55%.  Vyrobeno v České republice z vysoce kvalitní pravé belgické hořké čokolády se sníženým obsahem cukru. Alergeny jsou v textu uvedeny tučně. Čokoláda může obsahovat stopy jader lískových a vlašských ořechů, arašídů, mandlí, pistácií, laktózy a lepku.

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Přípustná záporná hmotnostní odchylka -5%.

Průměrná výživová hodnota ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 2139,5 kJ/516,1 Kcal; tuky: 35,1g, z toho nasycené mastné kyseliny: 21,0g; sacharidy: 34,4g, z toho cukry: 30,7g; vláknina: 20,6g;  bílkoviny: 5,5g; sůl: 0,01g  

Funkční čokoláda - Relax

  • Doplněk stravy
  • Čokoláda pro muže a ženy obohacená rostlinnými extrakty
  • Uklidnění,  antistres, odpočinek
  • Nesnižuje mentální schopnosti – nenavozuje útlum
  • Méně cukru: 30% cukru nahrazeno prebiotickou vlákninou - inulinem
  • S Vitánií snodárnou (Ashwagandhou) pro podporu kvalitního odpočinku, pro emoční rovnováhu, pro obnovu mentálních a fyzických sil v období zátěže a stresu, s Meduňkou pro pohodovou náladu, uvolnění a podporu stresem ovlivněného trávení, s Šišákem bajkalským (Scutellaria baicalensis), Rozchodnicí růžovou (Rodiola - Rosea) a Klanopraškou (Schizandrou) pro lepší zvládání stresu a napětí, s Pastalou rozprostřenou (Damiánou) pro mentální a fyzickou pohodu a odolnost, s vitamínem B6 pro podporu nervového systému.

Nutriční informace

Ve 2 dílcích/

tj. 1 denní dávce

DRHP

Meduňka (Melissa officinalis)

extrakt 10:1

100 mg

*

Ašvaganda (withania somnifera)

extrakt 10:1 (5% withanolidy)

70 mg

*

Šišák bajkalský (Scutellaria  baicalensis)

Extrakt 10:1 (95% bajkalin)

100 mg

*

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea)

Extrakt 2:1

25 mg

*

Damiána (Turnera difuza)

 extrakt 5:1

50 mg

*

Klanopraška (Schizandra chinensis)

extrakt 16:1 (9% schizandrin)

10 mg

*

Vitamín B6 (pyridoxín)

2,8 mg

200%

DRHP – podíl z denní referenční hodnoty příjmu pro dospělé

* - DRHP není stanovena

 Složení: zvlhčující látka glycerin, sacharóza, želatina, extrakt z meduňky (Melissa officinalis), extrakt ze šišáku (Scutellaria  baicalensis), extrakt z ašvagandy (withania somnifera), extrakt z damiány (Turnera difuza), extrakt z rozchodnice rúžové (Rhodiola rosea), extrakt z klanoprašky (Schizandra chinensis), vitamín B6 (pyridoxín).

 Balení obsahuje 16 dílků

 Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.